Yeni Nesil Teknolojiler | Dijital Kartvizit

Yeni Nesil Teknolojiler | Dijital Kartvizit

 Diji Card Nedir ? Diji Card dijital bir kartvizittir. Oldukça küçük bir kart olup istediğiniz herhangi bir yere yapıştırabilirsiniz. NFC (Yakın Alan İletişimi) teknolojisini kullanan Diji Card, ona yakın tutulan telefonlarla iletişim kurabilir. Diji Card’ı telefona dokundurduğunuzda paylaşmayı seçtiğiniz tüm bilgileri içeren Diji Card profilinizi açan bir bildirim gönderir. Bu profil sayesinde Instagram, Twitter, YouTube, Twitch gibi sosyal medya platformlarının yanı sıra IBAN’ınızıda kolay bir şekilde karşı taraf ile paylaşabilirsiniz
Diji Card ile Neler Paylaşabilirsin ? 

Instagram, Twitter, YouTube, Twitch, Snapchat, ClubHouse, Reddit, Facebook, TikTok, Spotify gibi sosyal medya hesaplarının yanı sıra IBAN’ını, telefon numarasını ve mail adresini paylaşabilirsiniz.


Diji Card Nasıl Çalışır ? 

Diji Card’ı çalıştırmak için öncelikle telefonunuzun NFC özelliğini barındırması gerekiyor. Telefonunuzun NFC özelliğine sahip olup olmadığını buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. Telefonunuzun NFC özelliğine sahip olup olmadığını öğrendikten sonra telefonunuzda NFC özelliğini aktif etmeniz gerekiyor. NFC özelliği aktif edildikten sonraki işlem çok basit Diji Card’ı telefonunuza dokundurduğunuz zaman direkt olarak önünüze bir bildirim geliyor. Açılan bildirime tıkladığınız zaman profilinizi düzenleyebiliyor, istediğiniz sosyal medya hesaplarını vs. ekleyebiliyorsunuz. İşte bu kadar basit. 

Diji Card profilinizi paylaşmak istediğiniz kişilerde NFC özelliği var ve aktif ise uygulamaya sahip olmaları gerekmiyor. Kartı okuttukları anda gelen bildirime tıklayarak sizin Diji Card profilinizi görüntüleyebilirler. 

Aşağıdaki videoyu izleyerek Diji Card hakkında daha fazla bilgi alabilirsniz.Diji Card satın almak isterseniz diji-cart.com 'u ziyaret edebilirsiniz. 

Eğlenceli içerikler ve son dakika teknoloji odaklı gelişmeleri kaçırmamak için Instagram ve Twitter'dan bizi takip etmeyi instagram.com/teknobulls , twitter.com/teknobulls
Telegram kanalımıza da katılmayı t.me/teknobulls unutmayın.


Diji Card çekilişimize katılmayı unutmayın. ÇEKİLİŞ LİNKLERİ:


Yorumlar

Daha yeni Daha eski