Xiaomi Yeni Akıllı Bilekliği Amazfit Band 5'i duyurdu

Xiaomi Yeni Akıllı Bilekliği Amazfit Band 5'i duyurdu

 Çinli marka Xiaomi yeni akıllı bilekliği Amazfit Band 5'i duyurdu.Tasarım ve özellikler bakımından Mi Band 5 modelini çağrıştıran bileklik 21 Eylül tarihi ile birlikte Amazon üzerinden satışa sunulacak.Amazfit Band 5 fiyatı nedir?Amazfit Band 5 özellikleri nedir? sorularının cevapları yazımızda.


Xiaomi amazfit band 5

Amazfit Band 5 Kullanıcıya Ne Sunuyor ?

Xiaomi Amazfit Band 5 19 Eylül tarihinde Amazon üzerinden tanıtıldı. Bununla birlikte bilekliğin özellikleri ve fiyatı belli oldu. Xiaomi'nin geçtiğimiz aylarda satışa sunduğu Mi Band 5 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip olan bileklik, 1,1 inç 126×294 piksel renkli AMOLED ekranı üzerinde barındırıyor.

Stres, kalp ritmi ve uyku ölçümü yapabilen bileklik aynı zamanda SpO2 ile kan-oksijen doygunluk seviyelerinizi izleyebilmenizi sağlıyor.5ATM yani 50 metreye kadar su geçirmezlik garantisi sunan akıllı bileklik su içerisinde de bilekliği kullanmanıza olanak sağlıyor.

Xiaomi 125 mAh pile sahip olan bileklik için tek şarjda 15 güne varan kullanım ömrü vaat ediyor. Akıllı bileklik üzerinden aynı zamanda müzik ve kamera kontrolü yapılabilinyor.
 
Amazfit Band 5, (340 TL+VERGİ) gibi bir etiket fiyatıyla Amazon üzerinden satışa sunulacak. Türkiye pazarına resmi olarak girip girmeyeceği bilinmemekte.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski