Amazon Prime Day ile 13-14 Ekim'de Büyük İndirimler !

Amazon Prime Day ile 13-14 Ekim'de Büyük İndirimler !

 Amazon Prime üyelerine özel olarak düzenlenen Amazon Prime Day ilk kez Türkiye'de 13-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Elektronikten mobilyaya, aksesuardan mutfak eşyasına kadar bir çok kategoride büyük indirimler olmakta.Türkiye'de İlk Defa Gerçekleşecek

Sadece Amazon Prime abonelerine özel olarak Dünya genelinde birçok ülkede düzenlenen Amazon Prime Day bu yıl ilk defa Türkiye ve Brezilya'da da düzenliyor. Büyük indirimlerin yer alacağı etkinlik 13-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. 

İndirimler toplamda iki sürecek. Amazon Prime Day 12 Ekim'i 13 Ekim'e bağlayan gece 00:00'da başlayacak ve ardından 14 Ekim gün sonuna kadar devam edecek.Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott yaptığı açıklama ise şöyle:
Amazon Prime ayrıcalıklı üyelik hizmetinin Türkiye lansmanından sadece haftalar sonra, Amazon Prime Day’i ilk kez Türkiye’de uygulayacak olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz. İndirimler, eğlence ve alışverişin en iyi versiyonunu sunan Prime üyeliğini başlatmak için Prime Day’in yılın en iyi zamanı olduğunu düşünüyoruz. 13 ve 14 Ekim’de gerçekleştirilecek Prime Day öncesinde üyelere özel indirimler, dünya standartlarında eğlence hizmetleri ve çok daha fazlası ile ilgili açıklayacağımız detayları öğrenmek için bizi izlemeye devam edin.
Amazon.com.tr/primeday adresine belirtilen tarihlerde gidip indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski