Son Gelen Güncelleme İle Google Haritalar Artık Daha Ayrıntılı

Son Gelen Güncelleme İle Google Haritalar Artık Daha Ayrıntılı

 Google,Google Haritalar'a getirdiği son güncelleme ile artık haritalar daha ayrıntılı. Ayrıca son güncelleme ile Google, Google Harita uygulamasında bazı grafiksel değişikliklere gitti.Renkler Daha Canlı Hale Geldi 

Google, güncelleme ile birlikte renkleri daha canlı hale getirdi. Bu sayede birçok bölgeyi daha detaylı bir şekilde göstermeye başladı ve harita üzerindeki bölgenin durumu hakkında daha fazla bilgiye ulaşabiliyoruz.

Ayrıca yenilenen renklerle beraber bölgenin doğal kaynaklarını ve özelliklerini kullanıcılara gösteren Google, böylece kullanıcılara bölge hakkında daha fazla bilgi veriyor. Google tarafında paylaşılan resimlerde güncelleme sonrasında ağaçlık alanların koyu yeşil, su kaynaklarının bulunduğu yerler ise açık bir şekilde gösteriliyor.

Yollar ve Kaldırımlarda Da Değişikliğe Gidildi 


Google, güncelleme sonrası daha fazla ayrıntıyı kullanıcılarına göstermeyi hedefliyor. Gelen güncelleme ile yeni bir değişiklik olarak  kaldırımlar ve yollar üzerinde de değişikliğe gidildi. . Bu kısımda şehirdeki yolların ve kaldırımların gerçeğe yakın bir şekilde ölçeklendirildiğini ifade eden şirket, böylece haritaları kullanıcılara en doğru şekilde yansıtmayı planlıyor.

 


Yorumlar

Daha yeni Daha eski