NBA 2K21 Demo Sürümü Yayınlandı

NBA 2K21 Demo Sürümü Yayınlandı

 Bu sene başında kaybettiğimiz NBA efsanesi Kobe Bryant'ın anısına  NBA 2K21 üzerine daha çok titreyerek geliştireceğini açıklayan 2K Games, NBA 2K21 oyunun demo sürümünü yayınladı. Şu an için sadece konsollar için yayınlanan demosunun yeni nesil konsol ve PC'ye ne zaman geleceği henüz bilinmiyor.NBA 2K21, Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanması planlanan yeni bir basketbol video oyunudur. NBA 2K21'in demosu PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için yayınlandı. Demoda 4 farklı takım bulunuyor. Demoda oyunculara yeni oyun mekaniklerini test etme imkanı sunuluyor. 

Oyunun olmazsa olmazı tabi ki Kobe Bryant ve the All-Time Lakers, Bill Russell ve the All-Time Celtics, Giannis Antetokounmpo ve the Milwaukee Bucks ile Kawhi Leonard ve the Los Angeles Clippers takımlarından birini seçerek oyunu oynayabileceksiniz. Demo sürümde ayrıca MyPLAYER bölümü de oynanabilir olacak.

NBA 2K21 PlayStation 4 demo versiyonuna buradan, Xbox One demo sürümüne ise buradan ulaşarak cihazlarınıza kurabilirsiniz.


Yorumlar

Daha yeni Daha eski