İstanbul Bilişim Tuzağına düşmeyin!

İstanbul Bilişim Tuzağına düşmeyin!

 Sattığı ürünleri müşterilerine tedarik edemeyip birçok tüketiciyi mağdur eden İstanbul Bilişim'i hatırlarsınız.Yaşanan mağduriyetler sonrasında harekete geçen BTK, İstanbul Bilişim'in sitesini engellemişti. Bunun üzerine İstanbul Bilişim yeni site açtı!Birçoğunuzun bildiği gibi İstanbul Bilişim'in sattığı ürünlerin fiyatları piyasanın oldukça altındaydı. Ancak müşterilerin şikayetleri gün geçtikçe artmaya başladı ve mağdurlar gün yüzüne çıktı. Satışı yapmış olmasına rağmen ürünü müşterisine tedarik edemeyen İstanbul Bilişim, bir anda tepkilerin odağında yer aldı.Yaşanan durum sonrası harekete geçen BTK, çözümü siteyi engellemekte buldu. Gerekli yaptırımların uygulanması sonrasında bir süre sonra gündemden düşen bu olay, şu an yeniden haberlere konu oluyor. Sebebi ise İstanbul Bilişim'in başka bir site açmış olması!


İstanbul Bilişim yeni site açtı! Tuzağa düşmeyin!

Özellikle son zamanlarda artan teknolojik ürün fiyatları ile birlikte tüketiciler uygun fiyat gördüğünde değerlendirmek istiyor. İşte tam da bu kitleye hitap eden İstanbul Bilişim'in sitesi, çok sayıda müşterisini mağdur ettiği gerekçesi ile BTK kararı ile erişime kapatılmıştı.

BTK kararı öncesi istanbulbilisim.com üzerinden satışlar gerçekleştiriliyordu. Ancak İstanbul Bilişim,çıkan engelleme kararı sonrası bunun yerine istanbul-bilisim.com olarak yeni bir site daha açtı. Yeni sitenin de kısa süre içersin de BTK tarafından engellenmesi bekleniyor ancak yine de dikkatli olmanızda yarar var.

Bu tip mağduriyetler yaşanmaması için dikkatli olmalı ve çevrenizdekileri de uyarmayı ihmal etmeyin.


Yorumlar

Daha yeni Daha eski