Huawei Akıllı Gözlüğü Eyewear 2

Huawei Akıllı Gözlüğü Eyewear 2

Huawei Eyewear 2 nedir, Huawei Eyewear 2 özellikleri nelerdir?Moda markası Gentle Monster ile beraber oluşturulan Huawei Eyewear akıllı gözlüğü geçtiğimiz mart ayında tanıtılmıştı.Şimdi ise ikinci nesil olan Huawei Eyewear 2 hakkında bazı özellikler sızmış durumda.Çok daha şık, çok daha akıllı olacak.

İlk cihaz olan Huawei Eyewear geçtiğmiz sene Huawei P30 serisiyle birlikte tanıtımı gerçekleşmiş ve gövdesinde arayüz veya düğme barındırmıyordu. NFC temassız kablosuz şarj teknolojisine ve IP67 su geçirmezliğine sahipti.

Huawei Eyewear 2 Göze Daha Çok Hitap Ediyor

Huawei Eyewear 2 eski sürümüne kıyasla daha şık bir görünüşe ve daha fazla işleve sahip olmasıyla dikkat çekerken ayrıca akıllı asistan özelliklerine daha çok önem gösteriyor. Ağırlığı önceki nesile göre yaklaşık 20 gram daha hafif olan Huawei Eyewear 2 daha kullanışlı,daha şık,daha fazla özelliğe sahip.

Huawei sadece gözlük değil gözlüğün kılıfında da değişikliğe gidiyor. Sızan bilgiye göre gösterge ışıklarının, işlev düğmelerinin ve Type-C bağlantı noktasının konumu değiştirilmiş. Buna ek olarak Huawei, kutunun etrafındaki alanı daha da optimize ederek bütüncül bir Eyewear 2 kutusu sunmaya çalışıyor.

Akıllı gözlük hakkında henüz daha detaylı bilgiler mevcut değil.Ancak 3-5 Eylül tarihleri ​​arasında Berlin'de düzenlenecek IFA fuarı sırasında yeni model akıllı gözlüğün tanıtılması yüksek ihtimal.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski