Apple, Su Üstünde Duran Apple Store Açmayı Planlıyor

Apple, Su Üstünde Duran Apple Store Açmayı Planlıyor

 Apple, ilginç mağaza tasarımlarıyla bizi şaşırtmaya devam ediyor.. Bu seferki ilginç olan taraf Singapur'da açacağı Apple Store mağazasının tamamen su üstünde olması. Apple Store Tamamen Su Üstünde Olacak

Apple'ın en bilinen donanım ürünleri Mac serisi bilgisayarlar, iPod müzik çalar, iPhone akıllı telefon, iPad tablet bilgisayar ve Apple Watch adlı akıllı saattir. Bu ürünleri satmak için farklı yerlerde Apple Store mağazaları açan şirket. Açtığı bu mağazalarla insanların dikkatini çekmeyi başarıyor. Son olarak Singapur'da açmayı planladığı Apple Store mağazası tamamen su üstünde olacak. 

Apple bugüne açtığı tüm mağazalarını cam fanus şeklinde tasarlamıştı. Şimdilerde ise şirketin, Singapur’un dünyaca ünlü Marina Bay Sands bölgesinde açmaya hazırlandığı yeni mağazasında tercih ettiği mimari, hem kendisi için hem de müşterileri için bir ilk olacak. Su üstünde bulunacak olan mağazanın akıllara getirdiği ilk soru mağazaya müşteriler nasıl erişecek ? 

Apple’ın yetkililerinden bir kişi işte bu soruya cevap olarak, mağazanın karayla olan bağlantısının tahtadan yapılan kaldırım benzeri bir yolla sağlandığını ve müşterilerin bu yolu kullanarak mağazaya girebileceğini ifade etti. Açıklamanın devamında “Apple Marina Bay Sands yakında, su üzerinden duran dünyadaki ilk Apple mağazası olarak Singapur’a geliyor. Dünyanın dört bir yanındaki her mağazada olduğu gibi Marina Bay Sands’deki mağaza da, Apple’ın en iyilerini müşterilerimize sunacak.” ifadelerini kullandı. Mağazanın ne zaman açılacağı konusunda kesin bir tarih bulunmamakta. 


Yorumlar

Daha yeni Daha eski