Spotify Masaüstü Görünümünde Değişikliğe Gidecek. İşte Yeni Tasarım !

Spotify Masaüstü Görünümünde Değişikliğe Gidecek. İşte Yeni Tasarım !


Spotify İsveçli bir müzik veri akışı ve podcast servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal'in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin veren bir uygulamadır.

En popüler uygulamalar arasında bulunan Spotify masaüstü görünümünde değişikliğe gidecek. Değişimi yaygın bir şekilde kullanılan uygulamalarda yapılan değişiklikleri ortaya çıkaran Jane Manchun Wong aracılığı ile duyuruldu. Jane Manchun Wong tarafından paylaşılan bu yeni tasarım, radikal bir değişiklik sunmuyor. Wong’un paylaştığı görüntülere baktığımızda Spotify’ın İnternet oynatıcısında geziniyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Spotify yeni şablonun rastgele kullanıclar üzerinde denendiği söyledi. Eski görünüme dönme gibi bir seçeneğin olmayacağı düşünülüyor. Yeni temanın eski temaya kıyasla daha modern ve daha sade hatlara sahip olduğu görülüyor. Böylelikle bir süredir pek çok uygulamada karşımıza çıkan ”sade tasarım” Spotify’da da kullanılacak. 

Yorumlar

Daha yeni Daha eski