Far Cry 6'nın çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu !

Far Cry 6'nın çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu !

Ubisoft 12 Temmuz gecesi düzenlediği etkinlikte Far Cry 6’yı resmi olarak tanıttı. Oyunun fragmanı paylaşıldı. Çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.Far Cry 6; PS5, Xbox Series X, PS4, Xbox One, PC ve Stadia için 18 Şubat 2021’de çıkacak.Oyunun PC sürümü Uplay’de ve Epic Games Store’da ön siparişe sunuldu. Bilgisayar versiyonunda standart sürüm için 269 TL’lik bir fiyatta karar kılınmış. Far Cry 6, yeni nesil konsollara da çıkacak. Oyunun PS4 veya Xbox One versiyonunu alan müşteriler, PS5 veya Xbox Series X platformlarında ücretsiz olarak oynayabilecek. Xbox One için standart versiyon 470 TL’ye, PS4 için standart versiyon 60 dolar’a satılıyor. Far Cry 6, Google Stadia’ya da gelecek.


Far Cry 6 Hikayesi Tanıtımı

"Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara'ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci bir mücadele de ateşleniyor.

Özgürlük İçin Savaş

Yara yerlisi Dani Rojas olarak, rejimi devirip ülkeyi özgürlüğe kavuşturacak bir gerilla mücadelesine atılacaksın.

Yara Paramparça

Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara'nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza'da Anton'un askerlerine karşı savaş.

Gerilla Ateş Gücü

Zalim rejimi yerle bir etmek için derme çatma, el yapımı silah ve araçlarla savaş, Amigos denilen vahşi hayvanları da bu mücadeleye kat."

Yorumlar

Daha yeni Daha eski