WhatsApp Kullanıcıları için Yeni Özellikler Yolda!

WhatsApp Kullanıcıları için Yeni Özellikler Yolda!

Dünya genelinde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp için yeni özellikler geliyor. WhatsApp'in iki yeni kullanışlı özellik üstünde çalıştığı ortaya çıktı.Hep beraber bakalım bu özellikler neler?WhatsApp için hangi yeni özellikler geliyor?Hepimizin gündelik hayatının bir parçası olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için yeni iki özellik geleceği belli oldu .WABetaInfo tarafından tespit edilen bu özellikler kullanıcılar tarafından beğenilecek gibi duruyor. Yeni gelecek olan özelliklerden ilki ise tarihe göre mesaj arama seçeneği olacak.Bu özellik WhatsApp kullanıcıları bir tarih seçerek geçmiş WhatsApp mesajlarını hızlı bir şekilde arayıp bulmasını sağlayacak.


Bir diğer WhatsApp'e gelecek olan özellik ise depolama yönetimi ile ilgili. WhatsApp'ın yeni depolama aracını test ettiği ve yakında depolama kullanımı bölümünün yayına alınacağı bilgisi iletildi. Farklı mesaj türlerini bulmak için iki yeni varsayılan filtre olacak. Biri iletilen dosyaları aramanızı sağlarken diğeri büyük dosyaları görmenizi sağlayacak. Dosyaları eskiden yeniye, yeniden eskiye veya boyutuna göre sıralama imkanı sunacak.


WhatsApp'ın bu yeni özellikleri ne zaman yayınlayacağı ise bilinmiyor.Bu yeni özellikler muhtemelen gerekli testler yapıldıktan sonra kullanıcıların hizmetine sunulacaktır.Sizde bu yeni özellikler hakkında yorumlarda düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski