Uygun Fiyatlı iPhone 12 Gelebilir

Uygun Fiyatlı iPhone 12 Gelebilir


Apple önümüzdeki aylarda yeni telefonlarını tanıtacak. Şirketin, bu sene 4 iPhone modeli tanıtacağı bilgileri sızdırılmıştı ancak bu sayı 5'te olabilir. Söylentilere göre 4G'li ve uygun fiyatlı bir iPhone 12 gelebilir.

Şirketin akıllı telefonlarının pahalı olduğu yadsınamaz bir gerçek. Ancak akıllı telefon pazarında, üst segment ürün çıkaran her markanın fiyatları için de bu durum geçerli diyebiliriz. Diğer yandan Apple , bir süredir üst düzey telefonların yanı sıra nispeten daha uygun fiyatlı cihazlar da çıkarıyor. Bu durum 4G’li iPhone 12 ile daha da iyiye gidebilir.

Yeni iPhone temel modelinin 650 dolar fiyat etiketiyle çıkması bekleniyor. Ancak yeni iddia, firmanın beşinci bir model çıkaracağı ve bunun da 650 dolar altında bir fiyata sahip olacağı yönünde oldu. Şirket, uygun fiyatlı iPhone 12 için en önemli özellik feragatını 5G noktasında yapacak.

Bu cihazın, 5G yerine 4G teknolojisine sahip olacağı iddia edildi ve diğer özelliklerinin de temel iPhone 12 modeliyle aynı olacağı öne sürüldü. 4G’li iPhone 12, makul fiyatlı ve güncel bir Apple telefonu kullanmak isteyen tüketicileri sevindirebilir. Cihazın 650 dolar altında fiyata sahip olacağı bekleniyor ancak net fiyatı için bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski