Steam Yaz İndirimleri Başladı !

Steam Yaz İndirimleri Başladı !

Oyuncuların günlerdir beklediği an geldi. Steam yaz indirimleri 25 Haziran'dan 9 Temmuz'a kadar sürecek. Oldukça büyü bir kitleye sahip olan Steam, anlık olarak milyonlarca oyuncu tarafından kullanılıyor. Platform, oyun alışverişinin yapıldığı bir yerden ziyade oyuncular için geliştirilmiş bir sosyal medya görevi de görüyor. Tabii bu özellikleri nedeniyle Steam’e karşı dişli bir rakip olmak hayli zor oluyor.


Yaz İndirimleri Başladı

Her Steam Yaz İndirimleri etkinliğinde olduğu gibi bu yaz düzenlenen indirimlerde de oyuncular için yeni görevler var ancak bu yaz hazırlanan etkinlik, geçtiğimiz yaz karşımıza çıkan görevlere kıyasla daha kolay bir etkinlik oldu. Oyuncular, etkinlik kapsamında Steam Yaz İndirimleri süresince satın aldıkları her şeyden puan kazanıyor.

Steam Yaz İndirimleri süresince yapılan alışverişlerden elde edilen bu puanlarla Steam üzerinde bazı eşyalar satın alınabiliyor. Bu eşyalar arasında emojiler, animasyonlu çıkartmalar, mesaj efektleri, rozetler, profil arka planları, profil resimleri ve oyunlara özel eşyalar bulunuyor.


Steam Yaz İndirimleri kapsamında yaptığınız her 1 TL’lik harcamanızdan 14 puan kazanıyorsunuz. Steam tarafından satılan eşyalar için belirlenen puanlar ise geniş bir ölçekte karşımıza çıkıyor. Bazı eşyalar 100 puan karşılığında elde edilebilirken bazıları binlerce puana karşılık gelebiliyor.

Kısa süre içerisinde sizlere bu indirim sürecinden faydalanarak alabileceğiniz güzel bir liste oluşturacağız takipte kalın. :)

Yorumlar

Daha yeni Daha eski