Samsung Galaxy Watch 3 Tasarımı Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy Watch 3 Tasarımı Nasıl Olacak?

Samsung kısa bir süre sonra yapmayı planladığı etkinliğinde Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds 2 modellerini tanıtmayı hedefliyor. Şirketin yeni akıllı saat modeli ile ilgili sızıntılar ve görseller ortaya çıkmaya devam ederken Samsung Galaxy Watch 3 tasarımı en net hali ile karşımıza geldi.


Samsung Galaxy Watch 3 Nasıl Olacak?

Sağladığı güvenli sızıntıları ile ünlü Evan Blass tarafından paylaşılan görüntüler, Galaxy Watch 3 modelinin 45 mm varyantını gözler önüne seriyor. Hemen aşağıda gördüğünüz bu varyantta model 1,4 inç boyutunda bir ekrana sahip. Ayrıca modelin 41 mm varyantı da bulunacak ve bu model 1,2 inç boyutunda bir ekran ile kutudan çıkacak.

Her ikisininde paslanmaz çelik malzeme yapısına sahip olacağını ve deri kayış ile sunulacağını görmekteyiz. Buna ek olarak modelin farklı malzeme yapılarına ya da kayış seçeneklerine sahip olabileceğini de belirtelim.


Arka kısıma baktığımızda 5 ATM su dayanıklılığı, Gorilla Glass DX ekran koruması GPS ve MIL-STD-810G dayanıklılık sertifikasına sahip olduğunu görüyoruz. Daha önceki sızıntılar dahilinde bildiğimiz özelliklerin arasında ise 1 GB RAM, 8 GB depolama, optik nabız sensörü, elektrokardiyografi, kan basıncı sensörü, LTE bağlantısı ve Tizen OS 5.5 bulunuyor.

Bu noktada 45 mm modelin 340 mAh kapasitesinde, 41 mm modelin 247 mAh kapasitesinde batarya ile satışa sunulacağı da daha öncesinde duyduğumuz söylentiler arasında yer alıyor.

Galaxy Buds 2 ve Galaxy Watch 3 modellerinin tanıtılacağı etkinliğin Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 etkinliğinden bir ay önce, yani Temmuz 2020 döneminde yapılması bekleniyor. Bu şekilde yeni çıkarılacak olan aksesuarların akıllı telefonların gölgesi altında kalması engellenmeye planlanıyor.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski