PUBG 8 Hazirana Kadar Oynaması Ücretsiz(Steam)!

PUBG 8 Hazirana Kadar Oynaması Ücretsiz(Steam)!

Getirdiği yeni battle royale tarzı ile oyun dünyasında etkisi büyük olan ve oldukça sevilen oyun PUBG, 8 Haziran'a kadar oynanması ücretsiz oldu. 8 Hazirana kadar olan bu süreç içerisinde de oyun %50 indirimle satılacak.Yakın zaman önce duyurusu yapılan kampanya dün itibari ile başlamış durumda.

Çıkış yaptığı tarihten beri büyük bir kitleye ulaşan PUBG, oyun endüstrisi üzerinde de büyük bir etkisi oldu. Birçok kişinin büyük ilgi gösterdiği oyunun mobil versiyonu ücretsiz olarak kullanıcılara sunulurken bilgisayarda oynamak isteyen oyuncuların 87 TL gibi bir para ödemesi gerekiyordu. Geçtiğimiz günlerde ise oyuncuları sevindirecek bir haber, oyunun resmi Twitter hesabından duyuruldu.


PUBG, resmi Twitter hesabından oyunun 8 Haziran'a kadar ücretsiz oynanabilir hâle geleceğini bildirmişti. Ayrıca PUBG'nin müjdeli haberi bununla da sınırlı kalmadı; geliştirici şirket, oyunun %50 indirimle satılacağını da takipçilerine aktardı. Bugün itibarıyla da oyunun 87 TL'lik fiyatı 43,5 TL'ye düştü. Belirtilen tarihler arasında oyun hem ücretsiz erişimde kalacak hem de indirim devam edecek. 

Oyunu ücretsiz oynamak için Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski