OPPO'nun şık bilekliği Oppo Band Tanıtıldı!

OPPO'nun şık bilekliği Oppo Band Tanıtıldı!Çinli üretici Oppo da diğer markalar gibi giyilebilir teknoloji kısmında hareketliliğini sürdürüyor. Oppo yeni bilekliği olan Oppo Band'ı tanıttı. Realme tarafından piyasaya sunulan ve biraz daha bütçe dostu olan bilekliklerinden farklı olarak, yeni Oppo Band biraz daha üst seviye olarak karşımıza geliyor.

Oppo Band'ın Sunduğu Özellikler


Oppo Band’de ilk dikkatleri çeken 1.1 inç büyüklüğünde boyutu Xiaomi Mi Band 4'e kıyasla daha büyük AMOLED ekran .Ayrıca ekran 2.5D çizilmeye karşı dayanıklı camla kaplı. Ekran P3 renk gamının yüzde 100’ünü kapsayarak gerçek renk üretimi yapabiliyor.

Oppo Band, tasarımı gibi özellik bakımından da üst sınıf bir bilekliğin hakkını veriyor.Bu özelliklere bakacak olursak ;kandaki oksijen seviyesinin sürekli ölçümü, uyku takibi, 12 farklı spor modu, sürekli kalp ritmi izleme, 160’ı aşkın saat kadranı, NFC desteği ve 5 atmosfer basınçta suya dayanıklılık da bulunuyor. 100 mAh kapasiteli pille çalışan bileklik tek bir şarjla 14 güne varan çalışma imkanı sunuyor. Pil de 1.5 saat gibi bir sürede şarj edilebiliyor.
Model Ve Fiyat Bilgisi

Oppo Band üç farklı seçenekle karşımıza geliyor. Normal Oppo Band’in yanında Oppo Band Fashion ve sınırlı sayıda üretilen Oppo Band EVA bulunuyor. Standart Oppo Band’in Çin fiyatı 199 yuan (191 TL) ve bunun karşılığında siyah ve mor gibi farklı renk seçeneğiyle gelen plastik gövde sunuluyor. Fashion sürümü ise metal gövdeye sahip ve bunun da siyah ve altın olmak üzere iki seçeneği var. Altın renkte 24 ayar altın kullanılmış. Bunun da fiyatı 249 yuan (237 TL). Son olarak Oppo Band EVA modeli ise popüler bir anime olan Neon Genesis Evangelion’ı temel alıyor. Bunun fiyatı da 299 yuan (287 TL) olarak karar kılınmış.

Mevcut durumda Oppo Band’in Çin dışındaki ülkelerde satılıp satılmaycağı bilinmiyor. Öyle ki şu sıralar Oppo’nun Çin dışında, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu ülkelerde iddiasını giderek artırdığını görüyoruz. Bu nedenle Oppo Band’i Türkiye’de de görmemiz yüksek ihtimal.Bilekliğe dair Çin’in dışındaki birçok ülkede kaydedilmiş sertifikasyon dosyalarının görülmüş olması Çin dışına da satılacağının ihtimalini arttıran bir durum olarak sayabiliriz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski