Koronavirüs dolayısıyla kapanan Monster Notebook mağazaları ve teknik servisleri geri açılıyor

Koronavirüs dolayısıyla kapanan Monster Notebook mağazaları ve teknik servisleri geri açılıyor

Monster Notebook, Covid-19 nedeniyle 20 mart tarihinde kapatma kararı aldığı mağazalarının kapılarını 8 Haziran Pazartesi günü saat 10.00 itibariyle yeniden açma kararı aldı.


Şirket, 20 Mart tarihinde koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında tüm mağaza ve teknik servis hizmetlerini yalnızca dijital kanallar üzerinden sunacağını duyurmuştu. Monster Notebook personellerinin ve müşterilerinin sağlığını her zaman olduğu benzer biçimde hassasiyetle korunacağını duyuran şirket, maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen eksenindeki kontrollü sosyal yaşam kurallarının geçerli olacağını belirtti.

Monster Notebook mağazaları ve teknik servisleri açılıyor

09.00 – 18.00 saatleri arasında ziyaretçi kabul edecek mağaza ve teknik servislerin girişlerinde görevliler maskesiz kimseyi içeri almayacaklar. Ateşi ölçülen ziyaretçiler binaya sırayla girebilecek. Mağaza ve teknik servislere aynı anda alınacak ziyaretçi sayısı ise sosyal mesafe kurallarına bağlı olarak belirlenecek. Tüm bu önlemlere ek olarak, teşhir ürünleri her kullanımdan sonra dezenfekte edilecek.

Türkiye’nin önde gelen PC markalarından birisi olan Monster Notebook, karantina günlerinde tüm ürün ve servislerini dijital kanallar üzerinden stabil bir şekilde kullanıcılarına ulaştırmak için dijital mağaza sürecini hayata geçirmişti.

Dijital mağaza uygulaması bu yeni dönemde de devam edecek. Monster Notebook uzmanları, randevu sistemi ile giriş yapılan Zoom toplantılarında kullanıcıların sorularını yanıtlayacak, cihazlar hakkında bilgilendirmede bulunacak.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski