İlk Günün de Trend Listesine Giren Yerli Mobil Oyun!

İlk Günün de Trend Listesine Giren Yerli Mobil Oyun!Son zamanlarda Türkiye'nin önemli oyun şirketlerinden Peak'in, dünyanın en büyük oyun şirketlerinden Zynga'ya 1,8 milyar dolara satılması gündemimizdeydi.Türk yapımı oyunlar ve şirketler gün geçtikçe daha da artmaya devam ediyor.Bu yazımızda bir yine bir Türk oyunu olan Astra Games ve Giant ortak yapımı olan Fırst Jump'ı inceleyeceğiz. Oyun yayınlandığı ilk gününde Trend oyunlar listesine girmiş ve Dünya Oyun Geliştirme Şampiyonasına özel yarışmacı olarak davet edilmiş.

Kolay ve Eğlenceli

Yerli bir girişim olan Astra Games'in geliştirdiği First Jump oyunu sonsuz modda ilk zıplayışının ardından yapabildiğiniz en iyi skoru yapmaya çalıştığınız oyunda amacınız tüm engellerden başarıyla geçip en iyi skoru yapmak.

Kulağa kolay gelse de, bir zamandan sonra oyun hızlanacağı için aslında düşündüğünüz kadar kolay olmadığını fark ediyorsunuz.

Oynaması son derece basit, keyifli ve bir o kadar da heyecanlı olduğu kadar bir süre sonra sinirlerinizi alt üst etme durumu da var.


Oyunun Ana Özellikleri

• Öğrenmesi kolay ve oyun içinde ustalaşması eğlenceli,
• Arkadaşlarınızın yüksek skorlarına ve tüm dünyaya meydan okumaca,
• Merak uyandırıcı ve alışkanlık yapıcı,
• Eğlenceli ve sempatik görseller,
• Düşük hafıza ve ram kullanımı ile herhangi bir sorun çıkartmayacağı gibi,
• 7/24 Destek alma imkanı sizi bekliyor.

Oyun şu an için sadece Android kullanıcıları için edinilebilir durumda.Oyuna destek olmak için buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Melih Kaya3.6.20

    Buradan görüp indirdim bağımlılık yaptı

    YanıtlaSil
  2. oyunu indirdim ilk bolumu hala gecemiyorum

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski