Honor Magic Earbuds 16 Haziran da Ülkemizde Satışa Sunuluyor!

Honor Magic Earbuds 16 Haziran da Ülkemizde Satışa Sunuluyor!


Honor da son zamanlarda rekabetin kızıştığı sektörlerden birisi haline gelen tam kablosuz kulaklık pazarında pay sahibi olmak istiyor.Bunun sonucunda yeni tam kablosuz kulaklık modeli Magic Earbuds ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşte Honor Magic Earbuds hakkında merak edilen tüm detaylar .

Honor Magic Earbuds Özellikleri

Magic Earbuds'ın özellik olarak göze çarpan ilk teknolojisi Hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliği oluyor. Modelde yer alan iki mikrofon kalabalık ve gürültülü ortamlarda (trafik, ofis, uçak ve benzeri) kaliteli ses deneyimi sunmayı hedefliyor ve 32dB'e kadar çevre seslerini engelleyebiliyor.

Hibrit Aktif Gürültü Engelleme teknoloji aktif durumda iken 3 saate kadar batarya ömrü sunan modelin 2 saate kadar konuşma iddiası ile geldiğini vurgulayalım. Ayrıca taşıma kutusunun içerisinde yer alan ek batarya ile birlikte bu deneyim 13 saate kadar yükselebiliyor.

Magic Earbuds 16 Haziran tarihi itibarıyla ülkemiz genelinde satışa sunulacak. Şu aşamada yeni modelin fiyatı hakkında herhangi bir bilgi mevcut olmasa da rakiplerine göre iddialı ve daha uygun bir fiyat ile kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor. Peki siz Magic Earbuds hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski