Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon Tanıtıldı

Fortnite 2. Bölüm 3. Sezon Tanıtıldı


ABD'deki olaylar nedeniyle bir hafta ertelenen yeni sezon bugün resmen tanıtıldı. Haritanın büyük bir kısmı suya batarken DC'nin ünlü karakteri Aquaman'da yeni sezonda oyunda kendine yer bulacak.

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon, 15 Haziran’da gerçekleşen ve Fortnite haritasının büyük bir kısmının su altında bırakan “Midas'ın Kıyamet Günü” adındaki cihaz etkinliğini takip ediyor. Oyuncular, sular altındaki yeni haritaya alışmaya çalışırken, bir yandan da kendilerini bekleyen tehlikeleri göğüs germeye çalışacak.

Yeni sezonda, büyük ölçüde yeni sualtı haritasına bağlı çeşitli değişiklikler olacak. Oyunda artık eşyalarınızı çalabilen köpekbalıkları var, ancak oltalarınızı kullanarak onları adeta bir sürat teknesi gibi kullanabilirsiniz. Oyuncular ayrıca adaya çıkarma yapıp canlarına kast eden yeni haydutlara karşı da kendilerini savunmak zorunda kalacaklar.

Oyuncular, seviyelerini yükselterek ve görevlerini tamamlayarak, baştan sonra her parçasını kişiselleştirebilecekleri kendilerine özel şemsiyelerini üretebilecek. Epic Games, zamanla sular çekildikçe daha fazla konumun ortaya çıkacağını söylüyor. Oyuncular, her şey açığa çıktığında ise yeni ulaşım yolları keşfedecek.

Fortnite 2. Bölüm: 3. Sezon, Celestial Sonia ve Eternal Knight dahil olmak üzere çeşitli yeni kıyafetler içeriyor. Ayrıca çeşitli yaz temalı back bling’ler ve silah görünümleri ile eğlenceli yeni dans ifadeleri de yeni sezonda oyuncuları bekleyen diğer sürprizlerden.


Yorumlar

Daha yeni Daha eski