Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik için yeni tasarım sızıntısı!

Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik için yeni tasarım sızıntısı!Ülkemizde de oldukça popüler olan ve yüksek satış oranları yakalayan Xiaomi Mi Band 4 sonrasında karşımıza gelecek olan Xiaomi Mi Band 5 için tasarım konusunda bir sızıntı gerçekleşti.

 Hatırlayacağınız üzere Xiaomi Mi Band 5 en son SpO2 desteğine sahip olacak haberiyle gündeme oturmuştu .Bu açıdan sağlık / aktivite takibi konusunda nabız sensörü ile beraber çıtayı oldukça yükseltecek izlenimi oluşturan Mi Band 5, daha önceki sızıntıda NFC desteğine de sahip olacak denilmişti. 

Şimdi ise Mi Band 5'i gösterdiği iddia edilen, “şüpheli” diyebileceğimiz görseller karşımıza çıktı. Henüz doğruluğu kesin olmayan bu görseller, eğer doğruysa tasarım konusunda Xiaomi’nin yeni bilekliğinde herhangi bir yenilik yapılmamış gibi duruyor. Dolayısıyla bu durum yeni modeli bekleyenler için üzücü görünüyor. Beklendiği üzere Mi Band 4 gibi renkli bir gövdesine oranla halen ufak kalan ekrana sahip olan ürün, fotoğraflarda şarj ünitesini de gözler önüne seriyor. Eğer böyle gelirse Mi Band 4 sahiplerinin yüksek olasılıkla geçmek istemeyeceği Xiaomi Mi Band 5, resmi olarak yıl sonuna doğru elde edilebilir olacak deniyor.


Yorumlar

Daha yeni Daha eski