Udemy’nin Haftalık Ücretsiz Kursları

Udemy’nin Haftalık Ücretsiz Kursları

Udemy profesyonel yetişkinlere ve öğrencilere yönelik eğitim teknolojisi, toplumsal çevrimiçi açık ders be bir çevrimiçi öğrenme platformudur.

2010 yılında hizmete giren Udemy.com ‘ u genç Türk girişimciler Eren Bali, Oktay Çağlar ve Hintli girişimci Gagan Biyani kurmuştur.

Her hafta ve düzenli olarak hizmete sunulan ücretsiz ders imkanı veren Udemy bu hafta da birçok kitleye hitap edebilecek ücretsiz dersler yayınladı. 

Java 
Udemy’de en çok ilgi gören ücretsiz kurslardan birisi Java programı üzerine açılan ücretsiz ders. Setler halinde sunulan eğitim programını birçok eğitimcinin ağzından dinleyebilirsiniz. Udemy’de Java konusunda ders alan öğrenci sayası 7.136.877’dir.

Python
En çok ilgi gören bir diğer ücretsiz kurs Python’dur. Yapay zeka , büyük veri bulundurma konularında ve kütüphane sayısı gibi konularda kullanıcılara kolaylık sağlaştıran bu uygulama ilgi gören bir diğer ücretsiz ders.

Sketch 
Arayüz tasarımı konusuyla ilgili bir uygulama olan Sketch’i kullanıcıların tercih etme sebebi kolay kullanım ve pratiklik.
Kolaylık,gelişmiş özellikleri, kullanıcılara konfor sunmasıyla ilgi daha da artmış durumda. 

Udemy gelecek günlerde daha da fazla ücretsiz eğitim kullanıcılarana  sunulacak gibi gözüküyor. Bu dönemlerde dijitale ilgi artmış iken daha fazla ücretsiz eğitim verilecek gibi duruyor. Özellikle yazılım, veri tamamlama, grafik tasarımı, yönetim ve veri analizi gibi temalarda eğitimlerin artacak gibi gözüküyor.

Udemy’nin bir diğer iyi yanı  ise eğitmen sayısının fazla olması.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski