Steam Yaz İndirimi 25 Haziran’da Başlıyor

Steam Yaz İndirimi 25 Haziran’da Başlıyor

Milyonlarca kişinin kullandığı ünlü oyun portal şirketi Steam her yıl düzenli olarak belirli olarak yaptığı indirimler ile oyuncuların ilgisini çok üst safhada cekmiş durumda.Yapılan indirimlerin kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen indirimlerden biri ise bu yaz  indirimleri olacağı düşünülüyor.

Sızdırılarak yapılan açıklamaya göre Steam 2020 yaz indirimleri için 25 Haziran ve 9 Temmuz arası olarak oyuncuların karşısına çıkartacak.Steam 2019 yaz indirimlerini de 25 Haziran ve 9 Temmuz arası uygulamıştı.

Covid-19 salgını nedeniyle bu yaz Steam indirimlerde bonkör olacağı düşünülüyor.Birçok oyuncunun tercih ettiği dünyaca popüler oyun olan Steam Covid-19 salgını nedeniyle oyunların fiyatını düşürdü ve birçok ücretsiz oyun temasına ekledi.

Steam’in dünyaca ünlü popüler oyunun Cs Go covid-19 salgınının olduğu günlerde bir gün de en çok oyuncunun oynadığı oyun oldu.

Steam yakaladığı bu başarılı grafik için yaz indirimlerinde bonkörlüğe gidicek gibi düşünülüyor.Tahminlere göre en uygun indirimlerin 2020 yaz indirimleri olacağı düşünülüyor.Yaklaşık oyunlarda %50-70’lik indirime gideceliği düşünülüyor.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski