Redmi Note 9 Pro’nun Fiyatı Açıkladı

Redmi Note 9 Pro’nun Fiyatı Açıkladı

2020’de çok ilgi gören Çin merkezli akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi yeni çıkaracağı akıllı telefon olan Redmi Note 9 Pro’nun Türkiye fiyatı açıklandı.

Dünya’nın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi 2020 yılında yaptığı satışlarla her geçen gün müşteri portföyünü genişletiyor. 2020 yılının ilk çeyreğinde açıklanan verilere göre en çok satılan akıllı telefonlar listesinde iki telefonu ile yer bulan xiaomi, Redmi Note 8 ve 8T telefonları ile satış potansiyelini yükseklere cıkarttı. 

25 Mayıs 2020 tarihinde satışa sunulacak olan Xiaomi’nin yeni telefonu Redmi Note 9 Pro’nun fiyatı belli oldu. Türkiye’de akıllı telefon pazarında büyük bir kitleye sahip olan Xiaomi 25 Mayıs tarihinde çıkaracağı yeni telefonu Redmi Note 9 Pro büyük bir ilgi görecek gibi gözüküyor.

Redmi Note 9 Pro’nun fiyatı 3299 Tl olacak.

Redmi Note 9 Pro’nun özelliklerine göz gezdirecek olursak,
Ekran boyutu: 6.67 inç 
Bellek(RAM): 6 GB
Dahili Depolama:64 GB
Batarya Kapasitesi: 5020 mAh
Kamera Çözünürlüğü: 64 MP
Arka Kamera: 8 MP
CPU Frekansı:2.3 GHz
Çekirdek: 8 Çekirdek

Redmi Note 9 Pro’nun hayatımıza 25 Mayıs’ta 2020’ de giriyor. Rekabetin her zaman olduğu bu pazarda tercih edilen telefonlar listesine adını yazdırabilecek mi göreceğiz.

Redmi Note 9 Pro’nun hızlı şarj, dayanıklı bataryası, dört kamerası olması, zor çizilen ekran, videolarda 30 fps alması gibi özellikleri sayesinde hayatımıza yeni girecek bi telefon olacak.Yorumlar

Daha yeni Daha eski