Papara SuperMassive Stomaged ile yollarını ayırdı

Papara SuperMassive Stomaged ile yollarını ayırdı

 

 VFŞL ekiplerinden Papara SuperMassive, yıldız ormancı Stomaged ile yollarını ayırdı.

  VFŞL’nin en deneyimli oyuncuları arasında yer alan Stomaged uzun bir süredir sahnede yer alıyor. Geçtiğimiz mevsimlerde zaman zaman sallantılı performanslar sergileyen oyuncu buna rağmen en üst seviyedeki ormancılara kafa tutarak kalitesi ve tecrübesini de konuşturmayı bildi. Papara SuperMassive kurulduğundan bu yana takımın as ormancısı konumunda yer alan ismin takımda kalıp kalmayacağı merak konusuydu hatta bugün yapılan açıklamaya bakacak olursak bu söylentiler maalesef doğru çıktı. SUP, dört buçuk yıllık ormancısı Stomaged ile sözleşme yenilemediğini duyurdu.

  Kariyerinin büyük bir kısmını belli organizasyonlarda geçiren ormancı Always With Honor, Ahraz Esports, HWA Gaming ve Papara SuperMassive bünyesinde boy gösterdi. Profesyonel oyunculuk hayatını ilk yılında üst koridorda yer alan oyuncu son beş yıldır ormancı olarak mücadele ediyor. HWA Gaming formasıyla başarılı performanslar gösteren Stomaged, 2016 yılında Papara SuperMassive’e transfer olarak kariyerinde önemli bir adım attı.

  SUP bünyesinde birçok şampiyonluk yaşayan ormancı pozisyonunun en iyilerinden biri olduğunu da kanıtlamayı başardı. Uluslararası sahnede de boy gösterdi, özellikle 2016 MSI’da CLG ormancısı Xmithie’ye karşı gösterdiği performans akıllardan silinmedi. Bakalım başarılı Türk ormancımız Stomaged'in ilerleyen günlerde ne yapacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski