Oppo'nun Yeni Akıllı Bilekliği !

Oppo'nun Yeni Akıllı Bilekliği !Birkaç gün önce Çinli şirket OPPO, Çin merkezli sosyal medya ağlarında yeni ürünlerinin geleceğini onaylamıştı. Üstidnen çok geçmeden bugün şirket, OPPO Smart Band için bazı tanıtım fotoğrafları paylaştı. Ayrıca OPPO’nun Weibo’da yer alan Akustik bölümüne ait son gönderide, yeni bir gerçek kablosuz kulaklık Enco W51’in geleceği de belirtildi. Bahsi geçen W51 modeli, alt model W31’in yükseltilmiş bir sürümü olarak gelebilir. Yayınlanan görüntü, tasarım olarak W31 modeline yakın detaylar içeriyor.

OPPO'nun yeni akıllı bilekliği için paylaştığı görüntülerde, iki farklı modelde siyah ve beyaz kordon seçenekleri ile 1 inc civarı sabitlenmiş bir ekran gözüküyor.. Fotoğrafta da vurgulandığı gibi, model içerisinde spor ve uyku modu gibi özellikler barındıracak gibi görünüyor. Düşünüldüğünde, Xiaomi Mi Band 4 rakibi olarak piyasada yer alabileceği söylenen model, uygun fiyatıyla kullanıcılar için iyi bir seçenek olacak gibi görünüyor.


Fotoğrafta yer alan detaylara bakıldığında, haziran ayı içerisinde beklenen kablosuz kulaklık ve akıllı saat modelleri için, aynı gün içerisinde bir etkinlik dahilinde tanıtım mümkün görünüyor. Son olarak uygun bir fiyat etiketiyle bizleri beklediği söylenen model için kesin bir fiyat bilgisi olmadığını da belirtelim.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski