Nokia'dan Katlanabilir Telefon Hamlesi

Nokia'dan Katlanabilir Telefon Hamlesi


Nokia katlanabilir telefon için girişimlere başladı. Bu girişimle Nokia tekrar markayı canlandırmayı planlıyor. 

Güvenilir bir kaynak, Nokia’nın bu projesinin hala çalışmalarda olduğunu açık açık belirtti. Sızıntıyı yapan Nokia Anew, Nokia telefonları ile ilgili doğru haberler için bir üne sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Kısa bir tweet ile sadece projenin devam ettiğini söyledi ancak piyasaya ne zaman sürüleceği hakkında daha fazla ayrıntı vermedi.

Tweet’e göre Moto Razr gibi benzer bir tasarıma sahip kapaklı Nokia 2720 Fold’a atıfta bulunduğu tam olarak belli değil. Aslında Razr ve Galaxy Z Flip gerçekten katlanabilir telefonlar değil, Galaxy Fold ve Mate X’in aksine katlanmış durumda kullanılamadığı için esnek bir ekran kullanan telefonlardır.

Nokia’nın kendi katlanabilir telefonunun tasarımına bakılmaksızın, piyasaya sürülen cihazı görmek için en erken şekilde gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek. Şirket, MWC 2021’de cihazı tanıtmayı düşünüyor o zamana kadar Corona virüsün bittiğini de ele alınarak varsayılıyor. Nokia, projeye devam etmeye karar verebilir ve akıllı telefon endüstrisinin geleceği gibi görünen 5G teknolojisine de daha fazla odaklanabilir.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski