Netflix’in 2020’de Yayınlayacağı 5 Dizi

Netflix’in 2020’de Yayınlayacağı 5 Dizi

Evlerimizde tıkılıp kaldığımız bu süreçte Netflix gibi platformların ilerleyen süreçte neler yayınlayacağı merak ediliyor. Bugün sizlere 2020’nin ilerleyen dönemlerinde Netflix’te yayınlanması beklenen 5 tane diziyi açıklayacağız.

COVID-19 pandemisi döneminde en fazla vakit geçirdiğimiz platformlardan birisi de Netflix oldu. Evlere kapanan kişiler, vakitlerini geçirmek için film-dizi gibi eğlence araçlarına yönelirken bu noktada geniş bir içerik yelpazesi sunan Netflix’in de kullanıcı miktarında büyük bir artış yaşandı.

Şu sıralar Netflix için her şey yolunda görünüyor, ancak herkesin aklında önemli bir soru var. 2020’de film ve dizilerin de çekimleri durduğu için içerik sıkıntısı çekecek miyiz? Netflix, geçtiğimiz günlerde 2020’de içerik sıkıntısı çekmeyeceklerini açıkladı. Peki, şirket bu sene karşımıza hangi dizileri çıkaracak. Bugün sizlere Netflix’te 2020’de yayınlanması beklenen 5diziyi duyuruyoruz.

The Last Kingdom


Dördüncü sezonuyla karşımıza çıkan The Last Kingdom, 9. yüzyılın sonlarında İngiltere’de geçen olayları anlatıyor. Dizi ilk olarak 2015’te yayınlandığından beri kendine ait sağlam bir hayran kitlesini kazanmayı başardı. Dizinin yeni sezonunu şu anda Netflix üzerinden izleyebilirsiniz.

The Crown


 Netflix’in popüler dizilerinden The Crown’ın dördüncü sezonu için henüz bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da dizinin 2020’nin sonlarına doğru yayınlanacağı düşünülüyor. The Crown’ın dördüncü sezonunda Kraliçe II. Elizabeth’i canlandırması için Olivia Colman yer alacak. Yeni sezonda Prens Charles’ın Galler Prensesi Diana Spencer ile olan ilişkisi anlatılacak.

Stranger Things


Listede belki de en çok beklenen dizi Stranger Things. Şubat ayının başlarında “Rusya’dan Sevgilerle…” başlıklı bir teaser’ı da yayınlanan dizinin, dördüncü sezonu bu yılın ilerleyen döneminde çıkacak. Geçtiğimiz aylarda COVID-19 nedeniyle çekimleri durdurulan dizinin tam olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor, ancak 2020’nin sonlarına doğru Eleven’a neler olduğu görmeyi umuyoruz.

The Umbrella Academy


Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan ve ilk sezonuyla beğeni toplayan The Umbrella Academy, babalarının ölümünü çözmek için bir araya gelen olağanüstü güçlere sahip bir grup süper kahramanın hikayesine odaklanıyor. The Umbrella Academy’nin Ağustos ayında gelmesi bekleniyor. 

Lucifer


Yayın hayatına Fox üzerinde başlayan, sonrasında Netflix’e kayan popüler TV dizisi Lucifer, özellikle Netflix’e geçtikten sonra büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Şeytan olarak da tanıyacağımız Lucifer Morningstar’ın Los Angeles’da yaşamak için cehennemden ayrılmasını ve Los Angeles Polis Departmanı’nda danışman olarak çalışmaya başlamasını konu alan dizi, beşinci sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak. Lucifer’ın aynı zamanda son sezonu olan beşinci sezon, normalde Mayıs ayında çıkacaktı, ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle biraz ertelendi. Dizinin son sezonu toplamda 16 bölüm olacak ve sekizer bölümden oluşacak iki set halinde yayınlanacak. 

Bu listemizde Netflix’in 2020’de yayınlamayı planladığı dizilere yer verdik. Tüm temennimiz bu diziler hakkında başka bir erteleme kararı çıkmasını sağlayacak olayların yaşanmaması yönündedir. Özellikle evde kaldığımız ve izleyecek bir şey bulamadığımız bu dönemlerde yeni Netflix dizileri hayat kurtarabilir.Yorumlar

Daha yeni Daha eski