Mafia lll Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Mafia lll Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu


Mafia serisi şu anda üç oyundan oluşmaktadır. İlk oyun 2003'te satışa sunulan Mafia: City Of Lost Heaven'dır. Seri ilk oyundan sonra uzun bir sessizliğe girmiştir. Ta ki 2010'da Mafia 2 çıkana kadar. Mafia 2'ninse akıllarda soru işareti bırakan sonundan sonra oyun severler merakla Mafia 3'ün haberini beklemiştir fakat hep aksilik haberleri gelmiştir. Oyunun karakterleri yayınlandıktan hemen sonra yapan bölümün battığı, oyunun başka bir stüdyoya aktarıldığı haberinden sonra yaklaşık bir yıldan fazla süren sessizlikten sonra oyunun seslendirmelerinden biri Twitter'dan bekleyenler için bazı heyecanlandırıcı haberler olacağını bildirmeye başlamıştır. Ve 2016'da ise Mafia 3 çıktı.

Mafia serisinin en sıkıntılı oyunları arasında gösterilen ama teknik sorunlarını zamanla düzelten Mafia lll, Steam üzerinden 7 Mayıs'a kadar ücretsiz oldu. Oyuncular eğer isterlerse 29,75 TL' ye %75 indirimle oyunu satın alabilirler.

Mafia III'te, Vietnam'da savaştıktan sonra evine dönen Lincoln Clay 'in hikâyesine şahit oluyoruz. Savaşın travmasını geride bıraktığını düşünme hatasına düşen Clay, ailesinin bir suç ailesi tarafından yok edilmesi üzerine intikam peşinde koşacaktır. Kendi imparatorluğunu kurmak için harekete geçen Clay, sokağın adaletini işleterek yalnızca kendisini öldürmeye çalışanları değil, en tepeye çıkmasına engel oluşturanları dahi yok etmek için çabalayacaktır.

Ortalama bir Mafia oyunu olsa da, Mafia III'te eğlenceli yanlar da bulunuyor. Örneğin New Bordeaux'yu gerçek zamanlı biçimde fethetmek, zevkli bir uğraş gibi görünüyor. Mükemmel olmasa da kabul edilebilir bir şekilde yeterli bir savaş vererek kendi dünyanızı kurabiliyorsunuz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski