LG'nin Yakın Zamanda Tanıtacağı Telefonlar Belli Oldu

LG'nin Yakın Zamanda Tanıtacağı Telefonlar Belli OlduLG yakında tanıtacağı modeller ile adından baya bir söz ettireceğe benziyor. Firma çıkartacağı yeni telefonlarının adının LG Q olacağını açıkladı.

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından olan LG, akıllı telefon piyasasında da hatırı sayılır satış rakamlarına sahipti. Bu başarıyı devam ettirmeyi amaçlayan firma, 13 yeni modeli kullanıcılarla buluşturacak.

LG’nin Q serisi modelleri için piyasaya çıkarmayı planladığı modellerin isimleri belli oldu. Orta segment olan bu cihazların isimleri sırasıyla Q31, Q32, Q33, Q51, Q51S, Q52, Q53, Q61, Q62, Q63, Q91, Q92 ve Q93 oldu. Bu isimler Kore Düşünsel Mülkiyet Hakları Servisi (KIPRIS) tarafından tescillendi. Böylelikle firmanın bu model isimlerini kendi adına tescillediği ve piyasaya süreceği ortaya çıktı.

Yukarıda belirtilen kurumun internet sitesinde “LG Electronic” şeklinde arama yapıldığında ve “application date” yani uygulama zamanına göre sıralama yapıldığında modellerken kendini gösteriyor. LG gelecek modelleri arasında sadece LG Q51 özellikleri hakkında bilgi bulunuyor. Bu modelin özelliklerine bakıldığında MediaTek Heli P22 işlemci ve 3 GB RAM bulunduğu biliniyor. Yine bu modelin 6.5 inç büyüklüğünde 720p+ çözünürlükte bir ekranı ve 4.000 mAh kapasitesinde bataryası bulunuyor.

LG Q serisi 13 modelin ne zaman tanıtılacağına dair bir bilgi henüz yok. Ancak önümüzdeki aylarda modellerin kendisini göstermesi bekleniyor.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski