LG Yeni Telefonuyla Herkesi Şaşırtacak

LG Yeni Telefonuyla Herkesi Şaşırtacak


LG ekran sayısı ve şekli ile herkesi şaşırtacak. Şaşırma nedeni ise LG tasarladığı yeni telefonun çift ekranlı ve T şeklinde olması. Şirket resmi olarak telefon üzerinde çalıştıklarını adının da LG WING olacağını duyurdu.

LG bildiğiniz gibi akıllı telefonlarıyla adından söz ettiremiyor şu sıralar ancak LG Velvet ‘te yer alan bir Snapdragon 7 serisi işlemci ile çift ekranlı telefonunu güçlendirebilir. Böylelikle dikkatleri tekrar üzerine çekebilecek olan şirket, ilerleyen günlerde bu konu hakkında detaylı paylaşımlar yapacak gibi duruyor. Geçen yıl çift ekranlı LG V50 ThinQ adlı telefonuyla kullanıcıların karışısına çıkan şirketin, yeni çift ekranlı telefonu çok daha farklı bir tasarıma sahip.

Telefonun tasarımında ise ilginç detaylar bulunuyor. Bunlar arasında, LG farklı türde iki ekranı tek bir telefona ekleyecek. Ekranlar açıldığında ise telefon T şeklinde bir tasarıma sahip olacak. Şirketin WING adını verdiği telefon modelinde ana kamera tercihinin 64 Megapikselden yana kullanılacağı söyleniyor.

Kullanım açısından nasıl bir deneyim sunacağı tartışmalı olsa da kullanıcılara iki ekran sunulacak olması sanıyoruz ki radikal bir karar. Söz konusu LG çift ekranlı telefon modeli WING, iki ekran kurulumu ile geliyor olmasına rağmen farklı bir mekanikte çalışacağı söyleniyor. Akıllı telefonun ana ekranında 6.8 inç tercih edileceği aktarılırken, ikinci ekranda 4 inçlik bir boyut bekleniyor.

LG WING ‘in Qualcomm Snapdragon 7 serisi işlemci tarafından destekleneceği ekleniyor. Bunun yanında telefonda Snapdragon 765, Snapdragon 765G veya yeni piyasaya sürülen Snapdragon 768G kullanılacak deniyor. 64 Megapiksellik ana kamera üç farklı kameranın da eşlik edeceğinin altı çiziliyor.

Yayımlanan haberlerde ise LG WING için üretim aşamasında olduğu ve yakında lansmanda tanıtılacak diye tahmin ediliyor. Elbette telefonun fiyatlandırma noktasındaki bilgiler henüz net değil.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski