John Wick 4 bekleyenlere üzücü haber geldi

John Wick 4 bekleyenlere üzücü haber geldi


Koronavirüs pandemisi sebebiyle ile duraksayan çekimler ve Keanu Reeves‘in Matrix 4 gibi yapımlarda yer alması, John Wick 4 filmini geciktirecek gibi duruyor. Hollywood kulislerinde, yapımcı Lionsgate‘in filmi ileri bir tarihe ertelemeyi düşündüğü konuşuluyor.

Hayranlarının heyecanla ve merakla beklediği John Wick 4, hem setlerde çalışmaların durmuş olması hem de Keanu Reeves çekim programı sebebiyle gecikebilir. Henüz yapımcının resmi bir açıklaması olmasa da, yeni film için biraz daha sabretmek gerekecek.

John Wick 4 ne zaman gelir?

Kulislerde dolaşan bilgilere bakılırsa, daha önce 2021 yılında gelmesi beklenen aksiyon filminin bir sene daha ertelenmesi gündemde. Buna göre daha önce 21 Mayıs 2021 olarak düşünülen tarih, 27 Mayıs 2022 olarak sızdırılmış durumda.

Lionsgate, aslında Matrix 4 ve oyuncunun başka projelerine göre bir planlama yapmış ve çekim programını da netleştirmişti.


Covid-19 pandemisi sebebiyle planları bozulan yapımcı, sinema salonlarının da kapanmasıyla zor duruma düştü. Mayıs ayında sinemalara gelmesi beklenen korku filmini de belirsiz bir tarihe erteleyen Lionsgate, şu an için beklemede.

Pandemi konusunda yaşanacak gelişmeleri bekleyen firma, her şey yolunda giderse yeni John Wick  için çalışmalara başlamayı düşünüyor. Serinin üçüncü filmi de diğerleri gibi dünyada gişe rekorları kırmış ve hayranları büyük bir beklentiye sokmuştu.

John Wick, Keanu Reeves için önemli dönemeçlerden biri oldu. Uzun süre sinemadan uzak kalan oyuncu, film sonrası büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Özellikle dövüş sahneleri ile birçok aksiyon filminden başka bir seviyede olan film serisinin son olarak bir oyunu da çıkmıştı.

Uzun süre daha bekleyeceğimiz John Wick 4 sizce nasıl olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski