Fortnite'ın 3. Sezonuna Ait Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı

Fortnite'ın 3. Sezonuna Ait Bazı Bilgiler Ortaya Çıktı


Fortnite Battle Royale modu dünyada popülerlik kazanmasından bu yana 125 milyon civarında bir oyuncu sayısına sahiptir. SuperData'nın verilerine göre Fortnite 2018'in en kazanan oyunu olmuştur. Son yıllarda en çok oynanan türler arasında olan 'battle royale''in en önemli temsilcilerinden olan Fortnite'ın yeni sezonuna ait bilgiler ortaya çıktı. Kısa bir süre sonra başlayacak olan üçüncü sezonda büyük değişiklikler olacak.

Oyunun yeni sezonuyla ilgili yeni bilgileri ortaya çıkaran kişi ise Fortnite’a yönelik içerikleriyle bilinen bir YouTuber olan Tabor Hill. İçeride kaynağı olduğunu iddia eden Hill’in paylaştığı bilgiler arasında en çok dikkat çeken detay, yeni sezonla birlikte oyundaki haritalarda yaşanacak olan büyük değişim.

Bir YouTuber tarafından paylaşılan bilgiye göre Epic Games , oyuna bir nevi yaz teması getirmek için oldukça yoğun bir şekilde çalışıyor. Yani yeni sezonda bir su teması olacak, haritada suyun olduğu konumlar daha fazla olacak ve hatta su altı alanlar dahi eklenecek. Kısacası haritada büyük bir değişikliğin yolda olduğunu söyleyebiliriz.

Şirketin oyuna ekleyeceği bu su teması sadece yüzmek için getirilmiyor. Şirket, ayrıca köpekbalıkları da ekliyor, ancak bunlar oyuncuların sürebilecekleri köpekbalıkları. Yani oyuncular için yeni bir su aracı diyebiliriz.

Bu yeni su temasıyla birlikte oyuna yeni bir Aquaman kostümü de ekleniyor. Bu kostüm, tıpkı sezonki Deadpool kostümünde olduğu gibi oyun içi görevlerle edinilebilecek. Hill, Battle Pass’in içerisinde DC Comics’in yer alacağını söylese de ek olarak başka bir kostümün yer alıp almayacağından bahsetmedi. Kesin olarak bahsedebileceğimiz şey daha fazla Marvel kostümünün yer almayacağı olur.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski