Epic Games'in Ücretsiz Olarak Verdiği Oyunların Değeri Açıklandı

Epic Games'in Ücretsiz Olarak Verdiği Oyunların Değeri Açıklandı


Verdiği ücretsiz oyunlarla bu yıl dikkat çeken, GTA V'i de ücretsiz olarak verip bütün odağı kendinde toplayan Epic Games'in bu zamana kadar toplam kaç TL'lik bedava oyun verdiği açıklandı.

Epic Games Store, Aralık 2018’de piyasaya sürüldüğünden beri oyunculara yaklaşık 2000 Dolar değerinde ücretsiz oyun verdi. Birçok Epic Games hesabı, ücretsiz oyunlarla dolmuş durumda. Toplamda 108 oyun ücretsiz bir şekilde verilirken, bunların net değerinin 2140.94 Dolara eşit olduğu belirtildi. GTA V’in de ücretsiz bir şekilde verilmesinin ardından, birçok oyuncu Epic Games Storu’u daha dikkatli takip edecektir.

GTA V ile birlikte, birçok kişiye de bitiş tarihi rastgele olmak üzere 60 TL değerinde kupon dağıtıldı. Yılbaşında verilen kuponla aynı özellikte olan yeni kupon, 79.99 TL üzerindeki fiyata sahip oyunlarda kullanılabiliyor. Bu kampanyaların ardından akla gelen soru ise, şirketin Steam ile rekabeti oluyor.

Epic Games, ücretsiz oyunlar ile birlikte oyuncuların dikkatini çekse de, hala birçok oyuncu Epic Games üzerinde alışveriş yapmaktan çekiniyor. Steam’in bu konudaki avantajı ise topluluğu . Steam üzerinde bulunmayan bazı oyunlar, Epic Games Store üzerinde bulunabiliyor. Ancak Steam’in sunmuş olduğu pazar, atölye ve topluluk oyuncuları cezbeden noktalar.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski