Epic Games Store Yarın Büyük Bir Oyunu Ücretsiz Verebilir. Söylentiler Arasında GTA V de Var

Epic Games Store Yarın Büyük Bir Oyunu Ücretsiz Verebilir. Söylentiler Arasında GTA V de Var


Epic Games Store uzun zamandır her hafta ücretsiz oyunları kullanıcılarına sunuyor. Normalde her hafta bir sonraki hafta ne verileceği açıklanırken bu hafta 'Gizemli Oyun' adıyla açıklanmadı. Bu durum söylentileri de beraberinde getirdi.  Epic Games Store yarın ücretsiz olarak verebileceği oyun söylentilere göre GTA V. Game Pressure'nin haberine göre yarın Epic Games Store GTA V'i ücretsiz olarak kullanıcılara sunacak.

Hem de oyunun Premium Edition versiyonu verilecek, oyunun kendisine ek olarak Grand Theft Auto Online ve ek içeriklere de sahip olacağız.

Grand Theft Auto V satışları azalmış olsa da durmayan bir oyun. Hatta geçen yılın Mayıs ayının bu yılın Şubat ayına kadar oyunun 10 milyon daha sattığı söylenmişti. Toplamda 120 milyonun üzerinde bir satışa ulaşan bu oyun eğer gerçekten de yarın EGS ile ücretsiz verilirse oyuncu sayısında da patlama yaşanacağı muhakkak.

Bu söylentinin doğru olup olmadığını yarın anlayacağız ama Game Pressure'ın haberi "söylenti" diye değil de "Epic Games Store'da GTA V bedava" diye vermesi bile kaynaklarına çok güvendiğini gösteriyor.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski