EA Play Etkinliği 11 Haziran'da Tamamen Dijital Olarak Düzenlenecek

EA Play Etkinliği 11 Haziran'da Tamamen Dijital Olarak Düzenlenecek


EA Play için geri sayım başladı. Bu sene diğer senelerden farklı olacak. EA Play bu sene tamamen dijital olarak yapılacak. EA Play etkinliği E3 haftası civarında yapılıyordu. E3 2020 koronavirüs nedeniyle iptal olurken EA takvimini değiştirmedi ve EA Play için geri sayıma başladı. EA Play 2020; 11 Haziran'da yayıncının sitesi üzerinden canlı yayınlanacak.

Henüz netlik kazanmayan konu ise EA’nın birden fazla gün mü yoksa tek gün sürecek bir etkinlik mi planladığı. Ayrıca, bu defa belki de gelecek oyunların demo’larının da katılımcılara dijital deneme olarak sunulabileceği düşünülüyor.

EA Play 2020’de hangi duyuruların yapılacağı da ayrı bir merak konusu. Şu an sadece dünya prömiyerleri, haberler ve daha fazlası ibaresine yer veriliyor. Yeni bir Battlefield veya Star Wars oyunu görme ihtimaline ise sıcak bakılıyor. Diğer taraftan yeni Anthem, Dragon Age ve Need for Speed oyunları da geliştiriliyor. Tabii ki başta FIFA 21 olmak üzere EA Sports oyunları da etkinlikte kendilerine yer bulacaktır.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski