CS:GO'ya Yeni Güncelleme! Ölüm Simgeleri ve 2 Haritada Değişiklik Var!

CS:GO'ya Yeni Güncelleme! Ölüm Simgeleri ve 2 Haritada Değişiklik Var!

Valve, sevilen ve oldukça popüler FPS oyunu CS:GO için yeni bir güncelleme getirdi. 75MB boyutunda olan güncelleme, CS:GO’nun bilinen öldürme simgelerini yenilerken iki haritada da bazı değişiklikler yapıldı.

CS:GO’nun geliştiricisi Valve, nice FPS oyunlarını unutturan oyunu için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Güncelleme, hem bazı oyun içi hataları gideriyor hem de oyuna yeni özellikler getiriyor.4 Mayıs’ta yayınlanan güncelleme dahilinde oyunda yer alan öldürme simgelerine yenileri ekleniyor. Güncelleme ile beraber kör ölümler, sisten ölümler, 'no scope' ölümler, duvar ve başka eşyaların arkasında gerçekleşen ölümler artık farklı simgelerle gösterilecek. CS:GO’nun bu yeni öldürme simgeleri bütün oyunculara yayınlanmadan önce bazı topluluklar için yayınlanmıştı. Yapılan testlerin ardından simgeler şimdi şimdi bütün oyunculara sunuldu.


CS:GO’nun 4 Mayıs güncellemesi, Wingman modundaki Inferno’nun 1v1 ısınma arenasının yanı sıra geçtiğimiz ay eklenen yeni Chlorine haritasında da bazı küçük değişiklikler içeriyor. Haritalardaki küçük değişikliklerin yanı sıra çömelme ve sürünme ile ilgili bir hata ve artı işareti ayarlarıyla ilgili çeşitli hatalar da düzeltildi.

Valve’ın Counter-Strike: Global Offensive için 4 Mayıs’ta yayınladığı güncellemenin 75MB boyutunda olduğu görülüyor. CS:GO’nun 4 Mayıs güncellemesinin notlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Daha yeni Daha eski