Bu Saati El Hareketlerinizle Kullanabiliyorsunuz

Bu Saati El Hareketlerinizle Kullanabiliyorsunuz

MAD GAZE AKILLI SAAT
 
MAD Gaze projesi günümüz standartlarında bir akıllı saat tasarımı sunuyor ancak kontrol etme noktasında oldukça ilginç bir yöntem geliştiriyor. Pek çok el hareketi ile saatinizi hiç dokunmadan kontrol edebiliyorsunuz.


MAD GAZE ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

MAD Gaze akıllı saati 1.4 inçlik yuvarlak bir ekrana sahip. 4 çekirdekli MTK 6759 yonga setinden gücünü alan modelde 1GB RAM ve 16GB depolama kapasitesi sunuluyor. Bluetooth 4.0 ve WiFi ile bağlantı kuran saat SIM kart yuvası sayesinde bizlere görüşme yapma fırsatı sunuyor. Bu nedenle bir mikrofon ve hoparlör de bulunuyor.


IP67 sertifikası ile su altında kullanıma uygun olan model dahili GPS yongasına sahiptir.  Nabız ölçer, manyetometer, ivme ölçer, 9 eksenli jiroskop gibi geniş bir sensör listesi bulunmaktadır.

Akıllı saat kullanıcının deri hareketlerini sensörler yolu ile sürekli izliyor. Parmak şıklatma, derinin üzerine dokunma, basma veya vurma, eli sallama gibi pek çok hareketi algılıyor. Sonrasında bu hareketi karşısında tanımlanmış olan fonksiyona dönüştürüyor. Kullanıcı ister ön tanımlı hareketleri kullanabilir, isterse de 33 adete kadar kendi hareketlerinizi tanımlayabilirsiniz. Saatin kullanım süresi kullanımınıza 2 güne kadar dayanıyor.

MAD Gaze akıllı saat modeli en az 149$ bağış karşılığında hediye ediliyor. Yaklaşık 250 bin dolar gibi büyük bir meblağ toplandı ve hayata geçme fırsatı elde etti. Bu sayede akıllı saat Haziran ayında sevkiyata başlayabilecek

Yorumlar

Daha yeni Daha eski