İstanbul Bilişim isyan ettiriyor!

İstanbul Bilişim isyan ettiriyor!

Ağırlıklı olarak teknoloji ürünleri satan İstanbul Bilişim'in teslimat yapmaması birçok kullanıcıyı canından bezdirdi.


Türkiye'de uzun yıllardır faaliyette olan İstanbul Bilişim, teknolojik ürünler satan bir şirket. Şirketle ilgili son aylarda ortaya atılan iddialara göre sipariş verenlerin ürünlerinin teslimatının yapılmadığı, iade talep edenlerin ise bekletildiği sosyal medyada şikayet olarak belirtiliyor.

İstanbul Bilişim isyan ettiriyor!

Sosyal medyaya baktığımızda ise bu siteden alışveriş yapan birçok kullanıcının ürünlerini teslim alamamaktan şikayet ettiğini görüyoruz. Hatta kendi aralarında organize olan bu mağdurlar Twitter'da İstanbul Bilişim mağdurları isimli bir hesap bile açmışlar.

Ortaya atılan bir diğer iddia ise şirketin ürünleri teslim etmediği gibi para iadesi yaparken zorluk çıkarması. Benzer konularla ilgili Şikayetvar.com sitesinde de bugün itibariyle 27 bin şikayetin olduğu görülüyor. Şikayetlerin temel sebebi ise ürünlerin gönderilmemesi.  

İstanbul Bilişim'in internet sitesinin halen açık olduğunu ve sipariş aldıklarını da belirtelim. siteye baktığımızda birçok ürünün piyasa fiyatlarının altında olduğunu da görüyoruz. Ancak halen siteden sipariş verenlerin ürünlerinin eline ulaşmadı, uzun bir süreç sonunda ise paralarını geri alabildiklerini görüyoruz. Gerek sosyal medyada gerekse şikayet sitelerinde binlerce benzer şikayetin yer aldığını söyleyebiliriz.  

Konuyla ilgili olarak İstanbul Bilişim'e söz hakkı verdiğimizi ve bu iddiaları yanıtlamak isterlerse yine bu sayfalarda açıklamalarını yayınlayacağımızı belirtelim.

Sizin de İstanbul Bilişim ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir tecrübeniz olduysa aşağıdaki yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

3 Yorumlar

 1. Merhaba bende Ocak ayının 16 sında iki adet 1 er liralık tv aldım toplamda 2000 TL alacağım var baktım şubat 14 oldu ürün yok iptal ettik ürünü ve on iş gunu de para iadesi olacağı soylendı ve bugün 25 Nisan hala kredi kartıma param yatmadı ve her seferinde 30 dakika telefonda bekletıyorlar ve cevap alabılmek için beklıyor ve aynı cevabı veriyor karsımdakı canlı konuşmacı olduğu halde en kısa sürede dıyorlar aylar oldu mağdur olduk kimse yokmu böyle sahte dolandırıcı şirketlere durdicek heryerde yazıyor rezil oldular hala sitelerinden olmayan ürünleri satmaya çalışıyorlar, kim durduracak bu sahte yeri hak hukuk adalet istiyoruz, cumhurbaşkanımız duysun binlerce insanı mağdur eden bu zor günlerde paraya sıkışan insanların parasını gasp eden hala faaliyet gösteren şirkete yaptırım uygulansın, mağdur bizlerin mağduriyeti giderilsin....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarız en kısa sürede mağduriyetiniz son bulur

   Sil
 2. Bende telefon aldım 2ay oldu paramı gonderiyolar.onlarin Allah belasını versin böyle bı şirket ilk defa gördüm.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski