Karantina Günlerinde Oynanabilecek Steam de en çok satan popüler oyunlar

Karantina Günlerinde Oynanabilecek Steam de en çok satan popüler oyunlar

Karantina  günlerinde oynanabilecek en popüler ve çok satan 5 oyunu derledik.Koronavirüs sebebiyle evlerde kalınan bu günlerde çoğu insan film ve dizi izlemek gibi aktivitelerin yanı sıra oyun oynayarak zamanlarını geçirmeyi tercih ediyor.Bu yazımızda sizlere steamda en çok satılan ve popüler olan oyunları listeledik.


İlk Oyun  Grand Theft Auto V

2013 yılında Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen  Grand Theft Auto V steamda en çok satanlar listesinde ki zirveyi kaptırmamakta ısrarcı.
2.Oyun THE WİTCHER 3: WİLD HUNT

AçıklamaThe Witcher 3: Wild Hunt, CD Projekt RED tarafından geliştirilen, Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından Kuzey Amerika'da, Namco Bandai Games tarafından ise Avrupa'da yayımcılığı yapılan üçüncü şahıs nişancı türü rol yapma oyunudur. Oyun 19 Mayıs 2015'te yayınlanmıştır.Listede ikinci sırada yer almakta.


3.Oyun Assassin's Creed® Odyssey

Assassin Creed Odyssey Ubisoft Quebec tarafından geliştirilip Ubisoft tarafından yayınlanan video oyunu. Assassin's Creed serisinin 11. büyük ve toplamda yirmibirinci oyunu. 2017'de çıkmış olan Assassin's Creed Origins'in halefi.4.Oyun Rocket League®

Rocket League Psyonix tarafından geliştirilen ve yayınlanan, arabalarla oynanan bir futbol oyunudur. İlk olarak Microsoft Windows ve PlayStation 4 platformları için Temmuz 2015'te piyasaya sürüldü. 2016 yılında Xbox One için geliştirilen sürüm yayınlandı.


5.Oyun Football Manager 2020

Football Manager 2020, Sports Interactive tarafından yapılıp Sega'nın yayımcılığını üstlendiği futbol teknik direktörlüğü simülasyon oyunu.Her yıl yeni sürümü gelen menajerlik oyunu yeni özellikleri ile 2020 versiyonunda karşımıza geliyor.


Yorumlar

Daha yeni Daha eski