Steam Yaz İndirimlerinde Size 5 Oyun Tavsiyesi

Steam Yaz İndirimlerinde Size 5 Oyun Tavsiyesi


Her yıl bize güzel indirimler sunan Steam bu sene de bizi güzel indirimlerle karşı karşıya bıraktı.Sizler için bu yılkı yaz indiriminde  50 tl bütçe altına düşen 5 oyun derledik. 


 DYİNG LİGHT 

Et peşindeki zombilerin istila ettiği açık dünyada birinci şahıs hayatta kalma oyunu olan dying lightı hem çok oyunculu hem de tek başınaza keyifle oynayabilirsiniz. Dying Light bu sene yaz indiriminde 59.99 Türk Lirasından 20. 39 Türk lirasına düştü !

RUST 

Rust'taki tek amaç hayatta kalmaktır. Bunu yapmanız için açlık, susuzluk ve soğukluk gibi engelleri aşmanız gerekiyor. Çok oyunculu olmakla birlikte oyunu arkadaşlarınızla oynama imkanı sunan Rust'ta macera hiç eksik olmuyor. Rust bu sene 57 TL 'den 14.25 TL'ye düştü!

FRİDAY THE 13TH : THE GAME 


13.Cuma: Oyun tüm zamanların en çok beklenen korku başlıklarından biridir.Sonunda Jason Voorhees ve Camp Crystal Lake danışmanları rolünü üstlenebileceksiniz.Çok oyunculu olup korku temalı olan bu oyun bu sene 32.00 TL'den 6.40 TL'ye düştü !

PUBG 

PUBG, oyunun sonunda hayatta kalmayı başaran tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Oyunu Solo , Duo ve 4 kişilik ekipler halinde oynan PUBG 87.00 TL'den 43.50 TL'ye düştü !


PAY DAY 2

Pay Day 2 , oyunculara, orijinal bir Pay Day mürettebatı - Dallas, Hoxton Wolf ve Chains maskelerini takmalarına olanak tanıyan, efsanevi bir suç çılgınlığı için Washington DC' ye inerken bir kez daha aksiyon dolu 4 oyunculu işbiriği oyunu olan PAY DAY 2 18.50 TL'den 4.62 TL' ye düştü !


İnstagram'dan bizi takip ederek en güncel teknoloji, bilim ve oyun haberlerine  ulaşabilirsiniz. Teknobulls 

Yorumlar

Daha yeni Daha eski